Naša vízia a cieľ

Pre našich klientov vždy hľadáme unikátne riešenia a náš vyškolený personál má pro klientsky prístup, preto dokážeme správne pochopiť a analyzovať potreby našich klientov. Vieme, ako je dôležité byť v tejto dobe flexibilný a vedieť sa adaptovať, preto naše služby a riešnia neustále zdokonaľujeme a vylepšujeme, aby sme klientom mohli prinášať aj pridanú hodnotu.

Tím GETBID

Naše služby v oblasti HR

Our solutions are our responsibility

Staffing

Dočasné pridelenie zamestnancov

Mass-recruitment

Velkoobjemový nábor

Blue Collar Staffing

Dočasné pridelenie výrobných pozícií

White Collar Staffing

Dočasné pridelenie kvalifikovaných pozícií

Permament Placement Solutions

Výber a vyhľadávanie kandidátov do kmeňa

Payroll

Mzdy

HR Digital Solutions

IT služby a riešnia

Global Recruitment

Medzinárodný nábor

Payroll

Prenechajte spracovanie miezd odborníkom, prispôsobíme sa Vašim interným procesom a pripravíme pre Vás výstupy podľa Vašej potreby.

Payroll Advance

- Spracovanie dochádzky
- Príprava pracovno-právnej dokumentácie
- Proces podpisovania dokumentov so zamestnancami
- BOZP školenia
- Kontrola PN
- Reporting

Staffing Solutions

Je dočasné pridelenie zamestnancov pre užívateľského zamestnávateľa, táto služba pozostáva z výberu a vyhľadania kandidáta až po jeho zamestnanie s prípadnou koordináciou na pracovisku.

Mass-Recruitment

Určené pre klientov, ktorí majú veľké náborové plány, prevažne vo výrobnom alebo logistickom segmente. Príprava náborovej kampane je grátis, tak neváhajte a zvýšte svoj employer branding.

Blue Collar Staffing

Je určená pre výrobné podniky, alebo ich logistických poskytovateľov.

White Collar Staffing

Potrebujete dočasne prideliť aj Váš administratívny tím? Nie je problém, s kombinácou služieb PP a Outstaffing, alebo aj iba vo forme koeficientu na cenu práce Vám Vašich budúcich zamestnancov pridelíme. V prípade, že by ste mali záujem aj iba o časť z toho využite naše RPO.

HR Digital Solutions

More than words is our technology

IT Recruitment

Nábor nových ítečkárov

BPO

Poskytovanie služieb našich ítečkárov

IT Staffing

Agentúrny Ítečkar

Offshore Out-sourcing

IT partner z tretej krajiny

Permament Placement

Nemáte predsa čas na komplikovaný, viacstupňový proces výberu zamestnancov, však? Potrebujete profesionálov, ktorí budú pre vás hľadať najlepších kandidátov a overovať ich motiváciu a zručnosti? Bude nám cťou. Naši skúsení konzultanti sa rozumejú konkrétnym profesiám a identifikácii talentov. Zabezpečíme náborový proces od A do Z a predstavíme vám kandidátov, akých hľadáte.

Outsourcing

Zabezpečujeme poskytovanie služieb vo výrobe, logistike, energetike a v realitných službách. Takisto vieme zabezpečiť outsourcing v oblasti HR alebo financií.

- skladovanie
- výroba a kontrola kvality
- prenájom nehnuteľností
- prevádzkovanie ubytovacích zariadení
- RPO model

Global Recruitment Solutions

Potrebujete obsadiť pozíciu v inej krajine, radi Vám s tým pomôžeme, na základe Vašej požiadavky zacielime inzerciu, oslovíme kandidátov a pripravíme zoznam tých najvhodnejších.

Permanent Placement Solutions

Performance has intensity

Permanent Placement

Výber a vyhľadávanie kandidátov do kmeňového stavu klienta, naši konzultanti Vám predstavia vhodných uchádzačov a zabezpečia komplexný priebeh po úspešné uzavretie pracovnej zmluvy.

Executive Search

Výber a vyhľadávania vysoko-kvalifikovaného kandidátov do kmeňového stavu klienta, s našimi inovatívnymi metódami a nástrojmi

Outplacement

Ak ste nútení prepustiť dlhoročných zamestnancov, pomôžeme im zorientovať sa na trhu práce, napísať kvalitný životopis a pripravíme ich na úspešné absolvovanie pohovoru

RPO

Recruitment Process Outsourcing – prenechajte vaše náborové potreby na nás a vy sa môžete venovať vášmu hlavnému biznisu